Lucknow, Uttar Pradesh
GST No. 09APIPA8176L1ZE
Call 08043812984 90% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Automation Grade | Fully Automatic |
| Production Capacity | 20000 pcs/day |
| Dona Size | 4–8 inch |
| Number Of Die | Single Die |
| Raw Material | Laminated Paper |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 220 V |
| Power Consumption | 1 kW |
| Machine Weight | 300 kg |
| Warranty | 1 Year |
Dona pattal machine grah udyog ka buisness bahut badhiya hai
Additional Information:
View Complete details